Erişilebilirlik Menüsü

Ekran Okuyucu

Seçili Alan Okuyucu

Bağlantı Vurgula İkonu

Bağlantı Vurgula

Metni Büyüt İkonu

Büyük Metin

Metni Sola Hizala

İmleç

Okuma Kılavuzu

Okuma Maskesi

Disleksi Dostu

Kontrast

Solgunlaştırma

Düşük Doygunluk

Yüksek Doygunluk

Yüzüncü Yıl Logosu Atatürk
  Uygulama Sınavına Katılacak Adaylara İlişkin İlan
  01.06.2023

  T.C.

  ÇORLU

  ADLİ YARGI İLK DERECE MAHKEMESİ

  ADALET KOMİSYONU BAŞKANLIĞI

   

  İNFAZ VE KORUMA MEMURU (ERKEK) UNVANINDA BOY-KİLO ÖLÇÜMÜ, KORUMA VE GÜVENLİK GÖREVLİSİ UNVANINDA BOY KİLO ÖLÇÜMÜ, ZABIT KÂTİBİ VE ŞOFÖR (CTE-PGM) UNVANLARINDA YAPILACAK UYGULAMA SINAVLARINA İLİŞKİN DUYURU

   

  1. İNFAZ VE KORUMA MEMURU (ERKEK) unvanında boy-kilo ölçümü Çorlu Adliyesi (Zafer Mahallesi Bülent Ecevit Bulvarı No : 39/1 Çorlu) Konferans salonunda gerçekleştirilecek olup, boy/kilo ölçümüne katılacak adaylar sınav gün ve saatinden yarım saat önce belirtilen adreste T.C. Kimlik numaraları içerir kimlik belgeleri ile birlikte hazır olmaları, başka bir unvan için başka bir adliyede sınavlarının çakışması durumunda 05.06.2023 tarihine kadar mazeretlerini bildirir dilekçelerini başkanlığımıza iletmeleri.
  2. KORUMA VE GÜVENLİK GÖREVLİSİ unvanında boy-kilo ölçümü Çorlu Adliyesi (Zafer Mahallesi Bülent Ecevit Bulvarı No : 39/1 Çorlu) Konferans salonunda gerçekleştirilecek olup, boy/kilo ölçümüne katılacak adaylar sınav gün ve saatinden yarım saat önce belirtilen adreste T.C. Kimlik numaraları içerir kimlik belgeleri ile birlikte hazır olmaları, başka bir unvan için başka bir adliyede sınavlarının çakışması durumunda 05.06.2023 tarihine kadar mazeretlerini bildirir dilekçelerini başkanlığımıza iletmeleri.
  3. ŞOFÖR (CTE/PGM) unvanında uygulama sınavına katılacak adayların uygulama sınavı Çorlu Adliyesi (Zafer Mahallesi Bülent Ecevit Bulvarı No : 39/1 Çorlu) adresinde gerçekleştirilecek olup, uygulama sınavına katılacak adaylar sınav gün ve saatinden yarım saat önce belirtilen adreste T.C. Kimlik numaraları içerir kimlik belgeleri ile birlikte hazır olmaları, başka bir unvan için başka bir adliyede sınavlarının çakışması durumunda 05.06.2023 tarihine kadar mazeretlerini bildirir dilekçelerini başkanlığımıza iletmeleri.
  4. ZABIT KÂTİBİ unvanında uygulama sınavı Çorlu Adliyesi Cumhuriyet Başsavcılığı Toplantı Salonunda (A-BLOK 4. KAT) gerçekleştirilecek olup, zabıt kâtibi unvanında uygulama sınavına katılacak adayların sınav gün ve saatinden yarım saat önce belirtilen adreste T.C. Kimlik numaraları içerir kimlik belgeleri ile birlikte hazır olmaları, başka bir unvan için başka bir adliyede sınavlarının çakışması durumunda 05.06.2023 tarihine kadar mazeretlerini bildirir dilekçelerini başkanlığımıza iletmeleri.
  5. Zabıt Kâtibi uygulama sınavı değerlendirme kriterleri Adalet Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü’nün resmi internet sitesinden yayınlanacağı hususu ilan olunur.
  Adres

  Zafer Mahallesi Bülent Ecevit Bulvarı No : 39/1 Çorlu / TEKİRDAĞ

  Telefon

  0282 673 83 90

  E-Posta